Hij is terug – en dit keer blijvend: het ‘Groepsticket Transferium Gelredome’. Met dit ticket reis je voordelig met de bus van P+R Gelredome naar het centrum van Arnhem en weer terug. Het kaartje is geldig voor maximaal vier personen en kost €3,50. De gemeente Arnhem, Transdev en de provincie Gelderland maken dit mogelijk. Ter vergelijking: een retourrit voor vier personen kost normaal bijna €14. Het Groepsticket is verkrijgbaar vanaf vrijdag 7 november.
In 5 minuten in het centrum
Wethouder duurzame mobiliteit Nermina Kundić: Met de bus ben je in ongeveer vijf minuten in hartje Arnhem – heel handig dus. Op P+R Gelredome kun je bovendien je elektrische auto opladen, zowel bij gewone laders als snelladers. Zo houden we Arnhem goed bereikbaar en gastvrij voor iedereen die onze stad bezoekt. Ook Nicolette Bolté van Platform Binnenstad Arnhem is enthousiast: Met dit groepsticket maken we de binnenstad nog aantrekkelijker en beter bereikbaar. Parkeren op de P+R is vrijwel altijd mogelijk, dus geen gedoe met zoeken naar een plekje. Ideaal voor iedereen die komt winkelen, een terrasje pakt of een voorstelling bezoekt. Namens de ondernemers van City Centrum Arnhem zegt Marloes van der Togt: We zetten ons al jaren in voor een goed bereikbare binnenstad met voldoende parkeergelegenheid. Dat de groepskaart nu een vaste regeling wordt, is een mooie stap vooruit en draagt echt bij aan een levendige stad.
Gratis parkeren
Hoe werkt het? Je parkeert gratis op P+R Gelredome en stapt daar op buslijn 7, 11 of 331 richting centrum. Het Groepsticket koop je in de bus bij de chauffeur door te vragen naar het ‘Groepsticket Gelredome’. Betalen kan alleen met pinpas of creditcard. Je reist met maximaal vier personen tegelijk, en één van jullie houdt het kaartje bij zich.
Geldigheid tot aan Velperplein
Het ticket is geldig tot bushalte Velperplein, maar je kunt ook eerder uitstappen, bijvoorbeeld bij de Rijnstraat of het Willemsplein. Let op: bij evenementen in het Gelredome is de P+R niet beschikbaar.
Gratis pakjesvervoer
Het groepsticket is verkrijgbaar vanaf 7 november. Ga je een week later, op zaterdag 15 november, naar de intocht van Sinterklaas? Dan word je op de P+R verwelkomd door twee pieten met lekkernijen. Deze buspieten weten alles over het groepsticket en leggen graag uit hoe het werkt. Er wordt ook gekeken naar extra publieksacties tijdens Winter Arnhem.
Opknapbeurt P+R Gelredome
De komende weken krijgt de P+R bij Gelredome een grondige opknapbeurt. De verlichting wordt gerepareerd en verbeterd, en de looproute naar de bushalte krijgt duidelijke wegwijzers en een herkenbare ‘rode loper’ op het voetpad. Daarna volgt de fietsers- en voetgangersbrug richting bushalte Transferium: deze wordt schoongemaakt, opnieuw geverfd en omringende struiken worden gesnoeid. Alle werkzaamheden zijn voor het einde van het jaar afgerond. De P+R bij Gelredome krijgt een opknapbeurt met verbeterde verlichting en duidelijke routeaanduiding naar de bushalte.
Dit bericht is op basis van een aangeleverd bericht vanuit de Gemeente Arnhem













