Afgelopen zondag 26 oktober deed burgemeester Ahmed Marcouch een krachtige oproep aan alle Arnhemmers, maar in het bijzonder aan de wijkbewoners van Malburgen, Immerloo en Het Duifje: “Ga stemmen!” De oproep kwam tijdens de afsluitende bijeenkomst van Arnhem in Dialoog in buurtcentrum Fresh, waar de burgemeester sprak over het belang van betrokkenheid en verbinding in de samenleving. De Arnhem in Dialoog bijeenkomsten die de afgelopen weken werden georganiseerd met als centraal thema polarisatie, was met de afsluitende bijeenkomst in Fresh drukbezocht en volgens Marcouch een voorbeeld van hoe inwoners met elkaar in gesprek kunnen blijven, ook als meningsverschillen groot zijn.
Malburgen heeft de laagste opkomst
Tijdens zijn toespraak in Fresh richtte de burgemeester zich in het bijzonder tot de bewoners van Malburgen, Immerloo en Het Duifje. Onze wijk heeft namelijk al jaren de laagste opkomst bij verkiezingen.
“Jullie zijn vandaag met velen aanwezig bij de Dialoogtafel,” zei Marcouch. “Dat is prachtig om te zien. Laten we die betrokkenheid vasthouden en woensdag ook massaal naar de stembus gaan. Hoe mooi zou het zijn als Malburgen dit jaar juist niet onderaan eindigt in opkomst.”

Stemmen kan op veel plekken – zelfs al middernacht
Voor de Tweede Kamerverkiezingen op woensdag 29 oktober kun je in heel Nederland stemmen, niet alleen in je eigen wijk of gemeente. In Arnhem zijn er extra bijzondere locaties geopend, zoals Museum Arnhem, waar je al vanaf 00:00 tot 2:00 uur terecht kunt om je stem uit te brengen met eraan verbonden een muzikaal en cultureel programma. Op veel grote stations is het ook mogelijk zoals in Utrecht, en ook deze keer weer in (bij) een speciale trolley ‘stem’bus kun je je stem uitbrengen op diverse locaties in Arnhem.

Vergeet dit niet mee te nemen
Als je gaat stemmen, neem dan het volgende mee:
- Je stempas
- Een geldig legitimatiebewijs (paspoort, rijbewijs of ID-kaart, mag maximaal 5 jaar verlopen zijn tot op de stemdatum.)
Stemlocaties in de wijk Malburgen, Immerloo en Het Duifje
Je kunt woensdag 29 oktober tot 21:00 uur stemmen op de volgende locaties in Malburgen:
| Nr. | Locatie | Adres | Postcode |
| 321 | Salvatorkerk | Salvatorplein 274 | 6832 AH |
| 322 | Basisschool Het Mozaïek | Zwanebloemlaan 2 | 6832 HG |
| 331 | MFC De Malburcht | Graslaan 97c | 6833 CE |
| 332 | Woonzorgcentrum Eilandstaete | Abe Lenstrahof 132 | 6833 LR |
| 341 | Basisschool Mozaïek | Eimerssingel-Oost 262 | 6834 CZ |
| 411 | Kantine v.v. MASV | Dovenetellaan 150 | 6841 EE |
| 412 | MFC De Spil | Lupinestraat 12 | 6841 GD |
Stembus trolley 112
Tussen 13:00 en 14:00 uur kun je in onze wijk ook stemmen in (bij) de trolley ‘stem’bus aan de Huissensestraat (halte De Monchyplein).
Een volledig overzicht van alle stembureaus in Arnhem vind je op:
waarismijnstemlokaal.nl/s/Arnhem
Nog geen idee op wie je wilt stemmen?
Weet je nog niet welke partij bij jou past? Doe dan een van de online stemhulpen:













weer geen stem lokaal in het duifje is een gemiste kans!